logo
english cesky polski

Szkolenia

Stworzenie i administrowanie przez nas strony z forum o świetlikach i zadaszeniach z poliwęglanu spowodowało także że coraz więcej osób wyraziło chęć przyjazdu do naszej firmy w celu uzyskania porad na miejscu. Postanowiliśmy dołączyć do programu organizowanych przez nas szkoleń także takie tematy, które najczęściej nurtują naszych klientów.

Szkolenia dla montażystów i podwykonawców, oraz handlowców.

Nasza firma prowadzi regularne szkolenia w zakresie prawidłowego montażu płyt poliwęglanowych. Często powtarzamy że lepiej nauczyć się na cudzych błędach niż na swoich. Wykonaliśmy kilka tysięcy robót, dlatego z chęcią podzielimy się doświadczeniem z naszymi klientami i firmami w którymi współpracujemy. Szkolenia odbywają się najczęściej w filii naszej firmy położonej w 44-251 Rybniku przy ulicy Gotartowickiej 20b (około 4 minut od głównej siedziby naszej firmy mieszczącej się przy ulicy Boguszowickiej 69a) Jednorazowo podczas szkolenia może brać udział do 20 osób, chociaż w praktyce zalecamy żeby były to grupy składające się z 7-10 osób. Nasza firma dysponuje także własną bazą noclegową, dla osób przyjezdnych biorących udział w szkoleniu, dlatego przed ewentualnym przyjazdem należy się upewnić czy są dostępne miejsca noclegowe. Oprócz szkoleń stacjonarnych, coraz większą popularnością cieszą się prowadzone u klienta na budowie szkolenia wyjazdowe. W przygotowaniu mamy szkolenia on-line.

Szkolenia wyjazdowe u klienta na placu budowy

W przypadku gdy klienci chcą podjąć się samodzielnego montażu naszych świetlików lub większych zadaszeń, a nie mają ku temu wystarczającego doświadczenia i wprawy, to możemy zaproponować przeprowadzenie szkolenia bezpośrednio na placu budowy. Wysyłany jest wówczas nasz licencjonowany montażysta i przeprowadza szkolenie praktyczne. Należy przyjąć, że w większości przypadków szkolenie sprowadza się do jednego dnia, sporadycznie jest to okres dłuższy, nie przekraczający jednak dwóch dni. Ważnym jest żeby osoby które będą szkolone, posiadały w dniu szkolenia odpowiednie wyposażenie oraz narzędzia, a także żeby materiał w wystarczającej ilości znajdował się już na dachu.

Szkolenie podstawowe stacjonarne dla montażystów świetlików

Trwa około 4 do 5 godzin plus ewentualne pytanie od szkolonych. W praktyce należy zarezerwować sobie 8 godzin. Szkolenie poprzedzone jest testem z ogólnych wiadomości o płytach poliwęglanowych i zasadach ich ich stosowania. Samo szkolenie podzielone jest na część praktyczną oraz teoretyczną. W części teoretycznej kładziony jest nacisk na unikanie najczęściej popełnianych błędów montażowych, a także przekazywane są porady i zalecenia ułatwiające i przyspieszające montaż. Podczas szkoleń wyświetlamy na dużym ekranie także filmy szkoleniowe oraz animacje które także są niezwykle pomocne w prowadzonych szkoleniach. W części praktycznej demonstrowany jest przykład montażu naszego typowego świetlika, wraz z podstawą oraz dociepleniem oraz obróbkami blacharskimi. Szkolenie zakończone jest ponownym testem oraz certyfikatem.

Szkolenie podstawowe stacjonarne dla montażystów zadaszeń

Jest szkoleniem uzupełniającym do szkolenia dla montażystów świetlików i trwa około 3 godzin, składa się z części teoretycznej oraz praktycznej.

Szkolenie specjalistyczne stacjonarne dla wykonawców nietypowych przeszkleń

Szkolenie dedykowane jest dla naszych podwykonawców i firm współpracujących. Polecamy szczególnie tą formę szkoleń gdy ma się do czynienia z trudnymi, bądź nietypowymi robotami. Pomagamy przy opracowaniu technologii montażu, starając się wyczulić na ewentualne problemy mogące wystąpić przy wykonywaniu prac.

Szkolenie dla handlowców

należy do najbardziej wymagających i długotrwałych szkoleń w naszej firmie, ponieważ handlowiec musi posiadać szeroką wiedzę w każdym zakresie działalności firmy. Zakres szkolenia obejmuje wszystkie zakresy wiedzy, zarówno teoretycznej jak i praktycznej: od montażu świetlików, zadaszeń, obróbek blacharskich, znajomości wszystkich parametrów stosowanych materiałów, ich wymiarów handlowych, a także dostępności i cen. Handlowcy w ramach szkolenia muszą zaliczyć także pracę na kilku naszych budowach w charakterze montażysty.

Szkolenia stacjonarne da osób indywidualnych chcących samodzielnie montować zakupione w naszej firmie akcesoria do montażu świetlików i zadaszeń. Organizowanie szkoleń jest niezwykle popularne w okresie od wiosny do jesieni. W przypadku zebrania większej grupy (minimum 7 osób) pełne szkolenia odbywają się w naszym ośrodku szkoleń przy ulicy Gotartowickiej 20b, w przypadku osób pojedynczych skrócone szkolenia odbywają się w głównej siedzibie naszej firmy w Rybniku przy ulicy Boguszowickiej 69a.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt:

 • tel: +48 32 42 21 521

 • Zapraszamy:
 •  
 • ESKADE-SYSTEM

 • 44-203 Rybnik
 • ul.Boguszowicka 69a
 • pn - pt   8.00 - 16.00
 • email:
 •  
 • dojazd:
 •  
 • mapa dojazdu do ESKADE-SYSTEM
Copyright © ESKADE-SYSTEM. Wszystkie prawa zastrzeżone.