logo
english cesky polski

Gotowe zadaszenia i daszki z poliwęglanu, do własnego montażu:

Europejski standard na polską kieszeń - wyprodukowane w Polsce

Zadaszenia

Doskonałym sposobem na osłonięcie otwartej przestrzeni przed wpływem kapryśnych warunków atmosferycznych są trwałe i estetyczne zadaszenia poliwęglanowe. Wykonane w ramie ze specjalizowanych profili aluminiowych mogą stanowić samonośną konstrukcję mocowaną na przykład do elewacji, a przy większych rozmiarach wykorzystywać podkonstrukcję ze stali lub drewna. Dzięki sporej swobodzie w projektowaniu, zadaszenie tego rodzaju może przybierać ciekawą formę architektoniczną, o kształcie łukowym, płaskim, jedno, dwu lub wielospadowym.

Powłoka wykonywana jest z płyt poliwęglanowych: litych ( bardzo odpornych na udary ale cięższych i droższych) lub komorowych (lekkich i trwałych). Konstrukcja może być malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL a płyty dobierane w kilku podstawowych kolorach, jednak najczęściej stosuje się surowe aluminium oraz półprzezroczysty poliwęglan komorowy.

Dobór różnych technik wykonania pozwala dopasować i skutecznie wtopić zadaszenie w istniejącą architekturę. Dlatego spotkać je można w wielu miejscach, przy domach, nad tarasami, nad miejscami parkingowymi i rozładunkowymi, na placach i targowiskach oraz w wielu innych miejscach.

Wiele wykonanych przez nas produkcji można przeglądać w naszej galerii zadaszeń

Daszki

W naszej ofercie znajdą Państwo również mniejsze ale nie mniej solidne daszki nad drzwi wejściowe, które nie wymagają dodatkowej konstrukcji i są przygotowane do własnego montażu. Wykonane z grubego poliwęglanu komorowego, w ramie z solidnych i uszczelnionych profili aluminiowych, na stalowych wspornikach, mocowanych bezpośrednio do elewacji. Ze względu na walory estetyczne i wytrzymałościowe najczęściej są to daszki łukowe, a także płaskie jednospadowe oraz typu markiza, w kolorze surowego aluminium z półprzezroczystą płytą lub brązowa konstrukcja wraz z półprzezroczystą brązową płytą.

Zestawienie parametrów oraz ceny produkowanych przez nas standardowych daszków znajdą Państwo w naszym cenniku CENNIKU

* Wykonując nasze realizacje dostosowujemy je do mozliwości wykonawczych, w razie potrzeby wprowadzając konieczne zmiany.
Gwarancja na wszystkie nasze produkty wynosi 24 miesiące o ile strony pisemnie nie ustalą inaczej, z wyłączeniem elementów elektrycznych, których gwarancja wynosi 12 miesięcy.
Jeżeli w pisemnym zamówieniu nie ustalono ilości komór płyt poliwęglanowych, sprzedane zostaną płyty będące na stanie magazynowym.

 • Zapraszamy:
 •  
 • ESKADE-SYSTEM

 • 44-203 Rybnik
 • ul.Boguszowicka 69a
 • pn - pt   8.00 - 16.00
 • email:
 •  
 • dojazd:
 •  
 • mapa dojazdu do ESKADE-SYSTEM
Copyright © ESKADE-SYSTEM. Wszystkie prawa zastrzeżone.